Na izdelek

Kuhinjska kompozicija RODNEY FH2440.10 siva melamin z belo delovno ploščo 200x46-29,2 cm

Številka izdelka: MAR-200003639
Razpoložljivost

Zaloge ni

Pošiljanje

Brezplačna dostava

žganje FolejaHome

€ 405 00

Vključuje davek 22%

Ni več na voljo

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5

Imate vprašanja o izdelku?

Informacije o izdelku
Kuhinjska kompozicija, v odtenkih sive - bele 200x46-29.2cm.



Pripravljene kuhinjske kompozicije pokrivajo osnovne potrebe vašega prostora, še posebej, če potrebujete majhno kuhinjo z vsem potrebnim shranjevalnim prostorom.


Če iščete ekonomično rešitev, v majhni, ravni kuhinji, izdelani iz odlične kakovosti melamina, debeline 16 mm, z odprtimi in zaprtimi shranjevalnimi prostori, omaricami, predalom, v katerega lahko shranite vse servirne predmete, pribor in kuhinjske pripomočke, potem ste našli pravi izdelek.


Izdelek je idealen predlog za sobe za najem, hotele, pisarne, poslovne prostore ter študentske ali podeželske hiše.


Splošne dimenzije stenske enote:
200x29.2x59.4H cm.


Višina odprtih shranjevalnih prostorov: 22.8H cm.

Višina omarice: 36.6H cm.


Splošne dimenzije talne enote: 140x46x84.6H cm.

Dimenzije dvojne omarice: 80x46x71.8H cm.

Dimenzije enojne omarice in predalnika: 60x46x71.8H cm.

Dimenzije prostega prostora za električno napravo: 60x60x84.6H cm.
Višina podnožja: 10 cm.


Vključena je enojna omarica s klopjo.
Dimenzije klopi: 40x60x2.8 cm.

Debelina melamina: 16 mm.


Evropskega porekla in izdelave


* Električne naprave, pomivalno korito in kuhinjski pripomočki niso vključeni.

* Priporočeno je pomivalno korito velikosti 80x60 cm.

* Omarice se lahko prilagodijo potrebam vsakega kupca.
Pakiranje artiklov
Opis pakiranjaBruto težaNeto težaOsnovni volumenVolumenski korakKoličina spremembeŠtevilo kosovDolžina mŠirina mVišina m
BOX A9.28.70.0209790010.630.370.09
BOX B12.411.90.0241560010.610.360.11
BOX C15.4150.0375180010.780.370.13
BOX D20.4200.040320010.840.480.1
BOX E23.4230.064260010.850.540.14
BOX F7.26.70.01389150010.630.630.035
detajl
Barva: Bela,Siva
Material: Melamin